Konsultatsioon ja IT juhtimine

Konsultatsioon ja planeerimine on eduka IT-teenuse nurgakiviks. Sul on IT-alane mure, aga Sa ei oska edasi liikuda? Teistel on kasutusel pilvelahendused ja oled ka hakanud selles suunas mõtlema? Kui vajad edasiliikumiseks nõu, siis tuleme meie appi.
Sul on oma IT meeskond, aga vajad tuge suuremate projektide puhul? Ka siin oleme varmad aitama. Vahel on nii, et kalleid lahendusi ei olegi tarvis. Meie oskame Sind suunata selles keerulises maailmas õigele teele.

Tulemuslik ja efektiivne IT-osakond inimesi palkamata. Kui Su ettevõttel puudub IT-osakond või soovid abi mõne kindla valdkonna pädevuste katmisel, siis Greip IT pakub lahenduse. IT juhtimine tähendab, et me võime hallata kogu Sinu IT-valdkonda. See hõlmab planeerimist, eelarvestamist, projektijuhtimist ning tegevuste kuluefektiivsuse mõõtmist ja päädib plaanide ellu viimisega. Oleme märganud, et ettevõtted võivad IT valdkonnas nii üle- kui ka alainvesteerida. Greip IT meeskonna pikaajaline kogemus võimaldab meil hinnata, millised kulutused on vajalikud ja millised mitte.

IT haldus ja hooldusteenus

Greip IT lahendab kõik ettevõtte igapäevased IT-mured. Sa tahad tegeleda oma põhiäriga ja mitte muretseda selle pärast, miks kellelgi arvuti nõnda aeglane on või kuidas printer uuesti tööle saada? Sinul või Su töötajal on vaja uut seadet, aga Sa ei tea, milline on just sellele ametikohale sobiv variant? Aitame ka siin. Vaid telefonikõne või e-kirja kaugusel on lahendused kõigile küsimustele, mis puudutavad igapäevaseid kokkupuuteid tehnoloogiaga. Kogu kontoris vajaliku elektroonika saab samuti meie kaudu. Seejuures pakume igati konkurentsivõimelist hinda.

Pilveteenused, serverimajutus ja Azure

Läbimõeldud ja turvaline andmete hoiustamine. Pilveteenused on tulnud, et jääda. Kas kõiki teenuseid peab tänapäeval pilve kolima? Ei pea. Kõike tuleb teha targalt ja kaalutletult, arvestades eelkõige turvalisust. Ei ole vahet, kas Sinu ettevõttel on oma pilvelahendus, olete Azure’is või Amazonis. Ehk kasutad hoopis hübriidpilve lahendust? Greip IT aitab seda kõike hallata nii, et andmed oleks turvaliselt hoitud. Pakume ka ise serverimajutuse teenust.

Kommunikatsiooni- ja grupitöölahendused

Ettevõttesisene suhtlus ja koostöö olgu nutikad. Olenemata sellest, kas kasutad Office 365, Teamsi või Outlooki – omavahelise suhtluse lahendused peavad töötama nii, et see on ettevõttele ja töötajaile kasulik Kui Sul on vaja keerulisi videokonverentsi või muid omavahelise suhtlemise süsteeme, siis Greip IT saab Sulle koos partneritega appi tulla.

Turvalisus

Eksperdid aitavad ennetada rünnakuid IT süsteemide vastu. IT ja andmete turvalisus on iga hetkega muutumas üha kriitilisemaks, aga ka keerulisemaks teemaks. Meil on teadmised luna- ja pahavarast ning viiruste ennetamisest. Oleme näinud, millist kahju võivad tekitada turvaaugud. Greip IT hoolitseb selle eest, et küberruum ei tekitaks ettevõtte juhtidele ja töötajatele peavalu. Me vaatame üle kõik ettevõttes toimuvad protsessid, tuvastame turvalisuse murekohad ning leiame lahendused. Seejuures võivad kitsaskohad peituda nii tehnoloogias kui inimestes. Just viimased on need, kel on võtmeroll IT turvalisuse tagamisel.