Uudised

Greip IT jõudis esmakordselt Äripäeva gasellide TOPi

greip it gasell

2021. aasta lõppes meie jaoks suurepäraste uudistega, kui meie postkasti saabus kiri, et Greip IT-d on tunnustatud Äripäeva gaselli tiitliga.

Selline tunnustus teeb suurt au. „Gaselli tiitel annab kindlust, et oleme valinud õige sihi, kuhu suunas ka edaspidi liikuda,“ kommenteeris tunnustuse saamist Greip IT tegevjuht Tarmo Saar.

Tänusõnad gaselli tiitli eest peame kahtlemata edasi ütlema ka kõigile meie klientidele, kellega koostöös me oleme nende aastate jooksul kasvanud ja arenenud. Võiks öelda, et just tänu pikaajalistele koostööprojektidele on meist kujunenud need, kes me oleme täna – usaldusväärne ja arvestatav partner IT halduse ja juhtimise alal.

Greip IT peamiseks missiooniks on lahendada oma klientide igapäevaseid IT-muresid, kasvatades sellega nende tulemuslikkust ja efektiivsust. Lisaks IT haldusele, hooldusele ja juhtimisele tegeleme igapäevaselt ka küberturvalisuse teemadega, mis tähendab muuhulgas pidevat kasutajate koolitamist. Meie tugiteenus töötab üle Baltikumi ja klientide hulgas on nii SaaS tüüpi ettevõtteid kui tööstusettevõtteid.

Viimase kolme aastaga on Greip IT oma tegevust pidevalt kasvatanud. Selle aja jooksul on meie projektide maht kahekordistunud ning klientide ja hallatavate seadmete arv suurenenud enam kui poole võrra. Ettevõtte käive on 2018. aastaga võrreldes kasvanud 75%, ulatudes 2020. aastaks juba ligi 1,25 miljoni euroni.

Mis on gasellide TOP

Gasellettevõtted on kiired, paindlikud ja julged edasipürgijad, kes paistavad silma kiire kasvu ja töökohtade loomisega. Gasellide TOP-i koostaja on Äripäeva toimetus ja gaselli tiitel antakse ettevõtetele, kelle käive ja kasum on viimase 3 aasta jooksul kasvanud vähemalt 50%. Selliseid ettevõtteid on Eestis vähem kui 1%.

Eesti gasellide TOP-i koostatakse juba 22. korda. Täpne gasellide nimekiri ja pingerida avaldatakse veebruarikuus toimuval gasellide konverentsil.