Uudised

Pakume oma klientidele nüüdsest seadmete renti

seadmete rent_greip

Seadmete rent on uus ja mugav business-as-a-service tüüpi lahendus meie klientidele, millega võtame taaskord ühe levinud IT-mure klientidelt maha ja enda kanda. IT-maailm areneb nii kiiresti, et oluliselt kasulikum on ettevõttel seadmeid rentida, selle asemel, et neid endale osta. Kuna klientide huvi rendiseadmete vastu on järjest kasvanud, otsustasime nüüdsest ka Greip IT poolt hakata klientidele seda võimalust pakkuma.

Kellele sobib seadmete rent?

Seadmete rent sobib ettevõttele, kes soovib oma igapäevast tööd teha pidevalt kõige värskemate arvutite, IT-seadmete ja tööjaamadega.

Seadmete rentimise suur eelis on, et ettevõttel on pidevalt kasutuses ajakohased tööjaamad ja seadmed. Võttes arvesse tänast tehnoloogia arengut, siis tuleks ostmise korral seadmeparki ja tarkvara pidevalt juurde hankida. Rendi puhul saab seadmed aga lihtsalt uuemate vastu välja vahetada, nii on kogu aeg ettevõttes olemas värskeimad ja kõige ajakohasemad töövahendid.

Suur pluss on ka see, et seadmete rentimise puhul ei pea ettevõte ise arvuti edasise käekäigu pärast muretsema. Kasutatud seadmed saab meile tagasi tuua, pärast mida võetakse need taaskasutusse või utiliseeritakse ettenähtud korras. Seega ei pea Sa ettevõtte juhina pead murdma, mis seadmetest edasi saab.

Eriti suur kasu on seadmete rentimisest ajutise iseloomuga projektide või näiteks praktikantide värbamise korral.

Kui on ette teada, et töökoht tuleb sisustada vaid ajutiselt, siis pole mõtet seadmete ostmisele raha kulutada, vaid pigem need rentida ja lasta sinna peale kohe paigaldada ka kogu tööks vajalik tarkvara.

Milliseid seadmeid pakume?

Pakume oma klientidele laia valikut äriklassi seadmeid:

  • laptopid
  • tööjaamad
  • võrguseadmed
  • serverid
  • jne

Lisaks on võimalik seadmele juurde rentida vajalik tarkvara. Seadmeid saab rentida minimaalselt kolmeks kuuks. Renditeenust pakume koostöös meie partneriga Tenor OÜ.

Greip IT tegutseb terves Baltikumis. Meie klientideks on eelkõige keskmised ja suurettevõtted, kellele pakume mitmesuguseid IT-teenuseid, alustades haldusest ja IT-juhtimisest, lõpetades turva- ja pilvelahendustega. Lisaks neile teenustele on lisandud siia nüüdsest ka seadmete rent.

Kui Sinu ettevõttel on plaan seadmeparki uuendada või ajutised serverilahendused ja töökohad lähemateks kuudeks püsti panna, siis praegu on just õige aeg, et sel teemal meiega rääkida.

Võta meiega ühendust:

Taavi Sergo

tehnoloogiapartner | Greip IT OÜ

+372 5770 3778

taavi.sergo@greip.ee