Uudised

Greip IT müüb oma IKT äritegevuse Teliale

Greip logo uue_sloganiga

Greip IT OÜ ja Telia Eesti AS allkirjastasid lepingu, millega liigub ettevõtte IT-teenuste äri Telia alla.

Greip IT pakub keskmistele ja suurtele ettevõtetele IT teenuseid haldusest ja IT juhtimisest kuni turva- ja pilvelahendusteni. Tehingu tulemusena liidetakse Greip IT senine IKT teenuste äri Teliaga, samuti liituvad Teliaga kõik 14 Greip IT töötajat. Senistele Greip IT klientidele jätkab teenuste pakkumist pärast tehingu jõustumist Telia Eesti.

Greip IT tegevjuht Tarmo Saar sõnas tehingut kommenteerides, et ettevõttel on IT valdkonnas aastatepikkune kogemus ning tehingu üheks ajendiks oli soov pakkuda nii klientidele kui töötajatele uusi arenguvõimalusi.

„Meil on hea meel, et saame nüüdsest pakkuda klientidele Telia nime all suuremat teenuste portfelli ja senisest veelgi paremat lisaväärtust. Telia omakorda saab ühe väga ägeda tiimi, kellel majasisesed arenguvõimalused muutuvad märgatavamalt avaramaks,“ märkis Saar.

Telia Eesti ärikliendiüksuse juhi Kristjan Kuke kinnitusel on Greip IT suurepärane näide IT-lahendusi pakkuvast ettevõttest, kes paneb läbi heade oskuste ja pühendumise kaasaegse tehnoloogia klientide kasuks tööle.

„Meil on suur rõõm liita oma kiiresti kasvava IT- ja küberturbeteenuste äriga nii professionaalne meeskond. Ühelt poolt täiendab Greip IT meie positsiooni ja oskusi keskmise suurusega ettevõtetele oluliste lahenduste pakkumisel. Teiselt aga pakub Telia lai teenuste portfell ja meeskond Greip IT klientidele senisest veelgi mitmekesisemaid valikuid ning Greip IT töötajatele laiemaid arenguvõimalusi. Seega usun, et liitumisest võidavad kõik osapooled,“ lisas Kukk.

Greip IT ja Telia vahel sõlmitud tehingu planeeritav jõustumine on 29. veebruaril ning selle maksumust osapoolte kokkuleppel ei avalikustata.